Kontakt

Ak máte záujem o prenájom foto výbavy a fotoštúdia, spracovanie cenovej ponuky či iné otázky, neváhajte a kontaktujte nás. Vaše otázky píšte prosím na mailovú adresu studio(kyslá ryba)sdf.sk alebo využite kontaktný formulár nižšie.
Na každú vašu správu odpovedáme v najkratšom možnom čase. Ak mailovú správu od nás nedostanete, najprv skontrolujete obsah vašej mailovej schránky v časti Spam, potom nás prosím kontaktujte opakovane mailom alebo na telefonický kontakt.
V záujme vyhnutia sa nedorozumeniam, vypĺňajte prosím všetky údaje s diakritikou.

Vaše meno *
Váš e-mail *
Váš telefón *
Vaša správa *
* označuje povinné polia

Fotoateliér Bratislava

Rusovská cesta 36, Petržalka, vchod B, 2.poschodie

  • Prístup prostriedkami MHD autobusy č. 80 a 88 vystúpiť na zastávke “Záporožská”. Vráťte sa 200m proti smeru jazdy. Vchod B je z pravej strany budovy.
  • Pri jazde autom miniete areál výstaviska Incheba po pravej strane. Prejdite nadjazd nad diaľnicou - držte sa smer Viedeň. Na križovatke pri výjazde na hraničný prechod Berg choďte doľava a pokračujte ešte 500m po Rusovskej ceste. Odbočte na štvrtej odbočke vpravo - vjazd na súkromné parkovisko. Vchod B je z druhej strany budovy od parkoviska. Budova je dvojposchodvá, žltej farby.

Fotoateliér Veľké Leváre

SNP 119, 908 73 Veľké Leváre

  • 20min autom po diaľnici D2 cez tunel Sitina, exit Malacky
  • po príjazde do obce Veľké Leváre zabočiť za čerpadlom PHM, tesne pred kostolom do ľava, budova sídla a foto štúdia sa nachádza na konci ulice SNP, na pravej strane - predposledný objekt pred križovatkou
  • pohodlná preprava vlakom z Bratislavy hl. stanice (40min)
  • Ku každému vlakovému spoju je na žel. stanici Veľké Leváre pristavený autobus (vystúpiť na zastávke "Habánsky dvor")
  • parkovanie na uzavretom súkr. pozemku pre každého návštevníka
Štúdio digitálnej fotografie
Rusovská cesta 36,
851 01 Bratislava
Telefón 0904 / 507 500
Telefón studio(kyslá ryba)sdf.sk